2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Słupsk
Dodane 11 czerwca 2024

Lider na budowie

Wynagrodzenie

82 - 83 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Lider ds. suchej zabudowy

Miejsce pracy – Hamburg

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lider ds. suchej zabudowy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą

  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy

  • Zakwaterowanie płatne maksymalnie 300 euro w pełni wyposażone (pokój 2 osobowy)

  • Możliwość skorzystania z pokoju 1 osobowego w kwocie 500 euro miesięcznie

  • Stawkę godzinową: 19€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)

  • Pracę od poniedziałku do piątku – minimum 40 godzin w tygodniu

  • Pracę w godzinach 7:00-16:00

  • Samochód służbowy w pracy oraz na dojazd i powrót z pracy

  • Ubranie robocze

  • W przypadku większego zapotrzebowania możliwość pracy w sobotę

  • Pracę przy budowie nowych obiektów oraz renowacji starszych obiektów

  • Wynagrodzenie wypłacane do 10-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc

  • Świadczenia obowiązujące w Niemczech

ZADANIA:

  • Rejestrowanie codziennych zadań na placu budowy i przydzielanie personelu

  • Koordynacja personelu i materiałów

  • Współpraca z innymi kierownikami na placu budowy

  • Czytanie planów budowy i odpowiednia interpretacja

  • Szybkie reagowanie na braki materiałowe aby nie stanowiło to zatrzymania prac

  • Samodzielne przeliczanie wymaganych ilości materiału i przekazywanie informacji do kierownika

  • W sytuacjach kryzysowych samodzielna organizacja materiałów, np. zakup w pobliskim markecie budowlanym

  • Rejestracja czasu pracy personelu

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność zarządzania ludźmi i czasem

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 919785715