2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Chorzów
Tomek
Dodane 13 czerwca 2024

Brygadzista/montaż reklam/Praca w delegacji/język Niemiecki

Wynagrodzenie

4 830 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Opis

OPIS

Poszukujemy brygadzisty/majstra/lidera z prawdziwego zdarzenia.

Zajmujemy się pracami głównie na terenie Polski, ale zdarzają się również zlecenia za granicą. Nasze główne zadania to:

Montaż i serwis Reklam oraz oznakowania stacji benzynowych i salonów samochodowych

Zazwyczaj pracujemy w zespołach od 3 do 4 osób, ale zdarzają się również prace wymagające większej ilości ludzi. Staramy się pracować od poniedziałku do piątku. Z delegacji najczęściej wracamy do domu na weekend.

Mamy jasno sprecyzowane oczekiwania, ale również ofertę dla przyszłego pracownika. Kierujemy się zasadą „kawa na ławę”. Lepiej się miło zaskoczyć, niż mocno rozczarować. Nie szukamy pracownika na chwilę. Stawiamy sobie za cel wzajemny rozwój – Twój i firmy.

Tego od Ciebie oczekujemy:

- przede wszystkim: organizacji i koordynacji pracy brygady oraz nadzoru nad zleconymi pracami;

- szkolenia podległych pracowników;

- odpowiedzialności za przestrzeganie zasad jakościowych oraz BHP;

- stania na straży firmowych wartości;

- kontroli jakości przeprowadzanych prac montażowych;

- raportowania postępów przy realizacji zadań;

- przestrzegania firmowych procedur;

- reagowania na problemy pracownicze i budowania atmosfery pracy zespołowej;

- dbałości o mienie firmy oraz pilnowania porządku na stanowiskach pracy;

- na samym końcu: kiedy wszystkie inne zadania zostaną wykonane - czynnego udziału w pracach (fizycznych).

- gotowości do wyjazdów służbowych w Polsce oraz za granicą, jeżeli chodzi o wyjazdy zagraniczne praca może być w systemie 2 tygodnie pracy/tydzień wolnego lub 3 tygodnie pracy/tydzień wolnego

Tych cech od Ciebie oczekujemy:

- punktualności;

- kultury osobistej;

- sumienności;

- zaangażowania w powierzone obowiązki;

- komunikatywności – jasnego formułowania oczekiwań;

- braku lęku wysokości (pracujemy na różnych poziomach);

- otwartości na nowe zadania;

- pozytywnego nastawienia do otoczenia;

- proaktywności – nastawionej na rozwiązywanie problemów.

Takie umiejętności i doświadczenie będą przydatne na stanowisku brygadzisty (nie wszystkie są obligatoryjne):

- doświadczenie w kierowaniu ludźmi i organizowaniu pracy dla zespołu;

- znajomość rysunku technicznego;

- doświadczenie zawodowe na niższych szczeblach kariery (montażysta);

- prawo jazdy kat. B;

- uprawnienia: obsługa podestów ruchomych (podnośników/zwyżek)

- komunikatywna umiejętność posługiwania się językiem angielskim i/lub niemieckim;

- umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami;

- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;

- umiejętność pracy pod presją czasu.

W zamian Tobie proponujemy:

- przyjazną atmosferę w pracy;

- pracę przez cały rok;

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym;

- dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

- narzędzia, samochód oraz środki ochrony osobistej niezbędne do wykonywanej pracy;

- wsparcie i opiekę pracodawcy;

- możliwość rozwoju – szkolenia z zakresu zarządzania;

- możliwość uzyskania uprawnień zawodowych;

- długofalową współpracę;

- zatrudnienie bez pośredników.

Porozmawiajmy o finansach. Uważamy, że pieniądze są nośnikami wartości. Jeśli więc Ty zaoferujesz nam swoje wartości: czas, zaangażowanie i umiejętności to od nas otrzymasz:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych;

- jasny i przejrzysty system premii i dodatków;

- wypłatę zawsze w terminie;

- wynagrodzenie w wysokości od 4830zł do 5775zł na rękę w trakcie okresu próbnego, a po 3 miesięcznym okresie próbnym od 6300zł do 7245zł na rękę(łącznie: podstawa + premia)

- jeżeli chodzi o pracę za granicą to widełki za granicą to widełki od 8450 do 11000 na rękę

- możliwość zarobienia dodatkowych premii, a także indywidualnie ustalane stawki w przypadku zleceń zagranicznych.

Są jednak pewne sprawy, których nie jesteśmy w stanie zaakceptować w pracy. Jeśli choć jedna z poniższej listy jest Ci znana to oszczędź sobie oraz nam przykrości i nie aplikuj. Są to:

- alkohol, narkotyki i tym podobne używki;

- uzależnienie od smartfonu;

- olewanie obowiązków służbowych i/lub współpracowników oraz przełożonych;

- negatywne nastawienie do pracy;

- niska kultura osobista;

- złodziejstwo, kłamstwo, oszukiwanie.

Na koniec uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz prosimy o umieszczenie w CV wymaganej prawem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych, nie wysyłaj nam swojej aplikacji, po jej ewentualnym wysłaniu zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie kontaktując się z nami.

Jesteś gotowy? Aplikuj! Wyślij nam wiadomość przez OLX. Coś Cię nurtuje, chcesz o coś zapytać? Zadzwoń bezpośrednio do być może - przyszłego - pracodawcy na nr telefonu dostępny pod przyciskiem zadzwoń.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 920402289