2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dąbrowa Górnicza
Twój Konsultant HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Brygadzista Mechanik Urządzeń Przemysłowych / 6850 zł

Wynagrodzenie

6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR. Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w szeroko rozumianych instalacjach przemysłowych.

Stanowisko pracy: Brygadzista Mechanik Urządzeń Przemysłowych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracownikami;

  • organizacja pracy zespołu;

  • kontrola jakości wykonywanych zadań;

  • prowadzenie dokumentacji;

  • czytanie rysunku technicznego;

  • raportowanie;

  • koordynowanie zadań;

  • dbanie o dostęp do narzędzi;

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • doświadczenie zawodowe jako brygadzista lub podobne stanowisko;

  • ukończone kursy/szkolenia: mechanik urządzeń przemysłowych, spawacz, przepalacz, suwnicowy, obsługa wózka widłowego (nie muszą być wszystkie, mogą być wybrane);

  • mile widziane: znajomość języków obcych, umiejętność obsługi komputera;

  • komunikatywność;

  • rzetelność;

  • asertywność;

  • motywacja do pracy;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 6850,00 złotych brutto;

  • umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego, jak i finansowego (po okresie próbnym);

  • stabilne i pewne zatrudnienie;

  • godziny pracy: 06:00 - 14:00

ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 898892776