2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Konarzyce
Dodane 26 kwietnia 2024

Brygadzista - Mechanik systemów automatyki magazynowej

Lokalizacja

Konarzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Logisystem to firma inżynierska zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad podległym zespołem pracowników
  • koordynacja i kierowanie montażem maszyn
  • koordynacja i kierowanie montażem zespołów mechanicznych
  • serwisowanie urządzeń mechanicznych
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP oraz rozliczanie czasu pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn
  • doświadczenie w zarządzaniu i koordynacją pracą kilkuosobowych zespołów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy z dokumentacją projektową
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do rozwiązywania konfliktów
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie

moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z

dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Konarzyce,

Podlaskie

Podlaskie, Konarzyce
ID: 783430483