2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 04 maja 2024

Brygadzista majster cieśla -zbrojarz

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma Zakład Ogólnobudowlany Marek Sołtys działająca na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1989 roku, specjalizująca się w budowie żelbetowych zbiorników p.poż. i retencyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Brygadzista - prowadzący,

Zakres obowiązków:

-Nadzorowanie prac w zakresie ciesielki systemowej i tradycyjnej, prac zbrojarskich przy budowie zbiorników żelbetowych

-Może być z własną brygadą.

Wymagania:

-Doświadczenie na stanowisku brygadzisty cieśli

-Doświadczenie w prowadzeniu robót zbrojarskich

-Umiejętność czytania rysunku technicznego

-Zdolności organizacyjne, umiejętność kierowania ludźmi

-Prawo jazdy kategorii B

-Dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od wiedzy i umiejętności

-Bezpłatne zakwaterowanie

-Bezpłatny transport

-Stabilne zatrudnienie z umowa o prace na pełny etat

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913234239