2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tuchola
Dodane 25 kwietnia 2024

Brygadzista Magazynu w Wutkowski Sp. z o.o.

Lokalizacja

Tuchola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

BRYGADZISTA MAGAZYNU Miejsce pracy: Śliwice (pow. tucholski)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad czynnościami związanymi z załadunkiem transportu

  • Nadzór nad dokumentacją związaną z operacjami magazynowymi

  • Realizacja planu z optymalnym wykorzystaniem zasobów

  • Dbałość o zapewnienie ciągłości pracy magazynu • Optymalizacja procesów magazynowych

  • Uczestnictwo w przeprowadzanych inwentaryzacjach

  • Rejestracja odpadów produkcyjnych – stłuczka

  • Odpowiedzialność za segregowanie odpadów w obszarze produkcji

  • Wsparcie działu jakości w kwestii rozpatrywania reklamacji

  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników

  • Przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących magazynu

Poszukiwane kompetencje:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku logistycznym

  • Min. 2 lata pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Terminowość i skrupulatność

  • Samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją

  • Zniżki na produkty firmy

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Programy rozwojowe i szkoleniowe

  • Wpływ na dalszy rozwój firmy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tuchola,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Tuchola
ID: 888110627