2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Sadkowa Góra
Dodane 23 czerwca 2024

Brygadzista linii produkcyjnej

Wynagrodzenie

5 100 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sadkowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu zapewnienia efektywności i wydajności produkcji.

  • Nadzór nad pracą operatorów linii produkcyjnej, wdrażanie optymalnych rozwiązań organizacyjnych oraz motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów.

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jakości i terminowości oraz wprowadzanie niezbędnych korekt.

  • Obsługa linii produkcyjnej.

  • Kontrola jakości produktu.

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Sumienność i dokładność.

  • Skrupulatność.

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Lokalizacja

Sadkowa Góra,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sadkowa Góra
ID: 921187368