2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Szczecinek
Dodane 26 kwietnia 2024

Brygadzista/Lider odcinka produkcyjnego

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Meble Negro w Czarnem, poszukuję osoby na stanowisko :

BRYGADZISTA /Lider ODCINKA PRODUKCYJNEGO

Zadania :

Realizacja zadań produkcyjnych ;

- Zapewnienie utrzymywanie dyscypliny w podległym zespole pracowników;

- Zabezpieczenie materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania pracy podległego zespołu;

- Szkolenie podległych pracowników z zakresu wykonywanych prac;

- Identyfikowanie i rozwiazywanie bieżących problemów produkcyjnych;

- Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV drogą elektroniczną lub osobiście w siedzibie firmy Meble Negro w Czarnem ul Szczecinecka 42 , tel. kontaktowy 50*****58

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 875404667