2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Nowe
Dodane 29 kwietnia 2024

Brygadzista ekipy sprzątającej. NOWE

Lokalizacja

Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – poszukuje kandydatów na stanowisko - Lider/ka serwisu sprzątającego.

 Miejsce pracy – Zakład Drobiarski - Górne Morgi, Nowe

Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku w godzinach 6-18 i 18-6

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i zarządzanie pracą ekipy sprzątającej oraz nadzór nad ich pracą

  • układanie harmonogramu i obsługa poczty elektronicznej

  • planowanie i rozdzielenie zadań między pracowników

  • monitorowanie wydajności i jakości pracy zespołu

  • nadzór nad narzędziami i sprzętem do wykonywania zadań

  • rozliczanie zużycia środków czystości

  • nauka metod i technik sprzątania

  • dbanie o przestrzeganie zasad bhp

  • współpraca z kierownictwem

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w branży porządkowej – znajomość standardów sprzątania i utrzymania czystości na obiekcie

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem

  • umiejętność obsługi komputera

  • skrupulatność i opanowanie

  • umiejętności motywacyjne dot. zespołu

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w przypadku różnych sytuacji

Pracodawca oferuje

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia

  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 510 013 506 lub 727 003 421, po godz. 16.00 infolinia tel. 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1

Lokalizacja

Nowe,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nowe
ID: 904678363