2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Tychy
Vanesa
Dodane 27 kwietnia 2024

Brygadzista ds. Utrzymania Czystości w zakładzie produkcyjnym

Wynagrodzenie

4 250 - 4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Grupa Ever poszukuje Kandydata do Stanowiska Brygadzista ds. Utrzymania Czystości zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy: ul. Towarowa , Tychy

Stanowisko: Brygadzista ds. Utrzymania Czystości w zakładzie produkcyjnym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

-nadzór nad pracownikami

-delegowania zadań,

-kontroli stanu czystości obiektu oraz do pomocy w obowiązkach utrzymania czystości

Dodatkowe wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem czystości

- Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy.

- Zdolność do pracy w zmianach i dostosowania się do zmieniających się warunków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Godziny pracy do ustalenia (12:00-20:00, 13:00-21:00 lub 14:00-22:00)

  • Długoterminową współpracę z doświadczonym zespołem.

  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej i korzystania z programu multisport.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr: 60*****00 w godzinach: 8:00-16:00

Prosimy o dopisanie do przekazywanego CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 877480044