2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kraków
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Bronowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Brygadzista do pracy w firmie ogrodniczej

Wynagrodzenie

6 645 - 10 383 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PRACA W FIRMIE OGRODNICZEJ

stanowisko: Brygadzista

PRACA PRZEZ CAŁY ROK!

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w branży ogrodniczej (praca przy zagospodarowaniu terenów zieleni) i/lub branży budowlanej

  • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • praca w delegacjach

Obowiązki:

  • zarządzanie pracą zespołu – delegowanie zadań, planowanie pracy

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • wykonywanie prac związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni (prace ziemne, drenaże, montaż nawierzchni, zakładanie trawników, sadzenie roślin, montaż systemów nawadniania, montaż małej architektury itp.)  - praca fizyczna

  • znajomość obsługi maszyn i narzędzi ogrodniczych

Dodatkowe informacje:

  • lokalizacja: ul. Balicka 96a, Kraków - Bronowice

  • szukamy od zaraz

  • praca cały rok

  • umowa o pracę!

  • 30 - 37,5 zł / h na rękę (netto)

  • premie i diety

Wynagrodzenie uzależnione od ilości godzin, średnio 4800 - 7500 zł miesięcznie na rękę + diety i premie

Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic, ale zdarzają się też delegacje (dodatkowo płatne).

Szukamy obecnie także osób na stanowisko OGRODNIK dla osób z doświadczeniem w pracy w firmie ogrodniczej w Krakowie - zobacz nasze pozostałe ogłoszenia

RODO - Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 811931390