2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Nowy Sącz
Aizenkol Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Brygadzista budowy / Inżynier Budowy

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

AIZENKOL jest firmą z branży automatyki kolejowej, sterowania ruchem kolejowym, telekomunikacji i energetyki z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy budowy na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: Klęczany – Marcinkowice – Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

- Bezpośredni nadzór nad pracą brygady,

- Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP przez pracowników w trakcie pracy,

- Pomoc w organizacji miejsca pracy i materiału niezbędnego do wykonania zadań

- Nadzór nad gospodarką magazynową

- Stała współpraca z kierownikiem robót, kierownikiem projektu

- Pomoc w przygotowaniu dokumentacji budowy

Oczekiwania:

- wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe (elektryka, elektrotechnika itp.)

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu biurowego OFFICE;

- Zdolność kreatywnego rozwiązywania zagadnień

- nastawienie na naukę i zdobywanie wiedzy oraz kompetencji

- prawo jazdy kat. B;

- wyjątkowa dokładność, uczciwość oraz zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu;

- dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

- pracę od zaraz

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie; (adekwatne do umiejętności)

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji;

- dofinansowanie zajęć sportowych – karta Multisport

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV w wiadomości.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 909170361