2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Brodnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Brygadzista/Brygadzistka w zakładzie recyklingu

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój profil:

  • Niezbędne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego.

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych I WJO, mile widziane uprawnienia klasy II WJO i ładowarki teleskopowej.

  • Mile widziane prawo jazdy kat. C.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze ładowarki teleskopowej i/lub prasy hydraulicznej (belownicy).

  • Wykształcenie średnie.

  • Znajomość mechaniki pojazdów i maszyn.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Skrupulatność i sumienność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Twoje zadania:

  • Organizowanie pracy podległych osób na drugiej zmianie – Pracowników sortowni.

  • Obsługa dostaw surowców wtórnych, prowadzenie załadunku i rozładunku podstawionych pojazdów.

  • Przygotowywanie surowców zgodnie z wymaganiami jakościowymi.

  • Oznaczanie materiału posortowanego i właściwego rozlokowania surowca przygotowanego do wysyłki.

  • Obsługa prasy hydraulicznej (belownicy), ładowarki teleskopowej, wózka widłowego z zamontowanym chwytakiem do bel oraz innych maszyn i urządzeń.

  • Wykonywanie prac wspomagających segregowanie i przygotowanie surowców do dalszego przerobu, w zależności od ich rodzaju, gatunku i przeznaczenia.

  • Oznaczanie materiału posortowanego.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej  firmie z branży celulozowo papierniczej.

  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i środowiska.

  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 910746982