2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Kiełczów
Dodane 16 maja 2024

Brygadzista brukarz, prace zewnętrzne

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kiełczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma branży budowlanej z Kiełczowa, zatrudni pracowników na stanowisko brygadzisty przy pracach brukarskich, zakładaniu trawników.

Miejsce pracy to Wrocław i okolice. Praca 8-10h dziennie. Możliwa praca w soboty. Praca w miłej atmosferze, stabilne zatrudnienie. Stawka od 30 netto/h.

Wymagania

  • Doświadczenie w brukarstwie

  • Umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem

  • Obsługa niwelatora oraz czytanie planów

  • Prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków

  • Rzetelna i terminowa realizacja zadań zgodnie z harmonogramem prac

  • Nadzór nad pracownikami

  • Nadzór nad właściwą eksploatacją maszyn i urządzeń

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Lokalizacja

Kiełczów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kiełczów
ID: 832094548