2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Jerutki
Dodane 17 maja 2024

Brukarz/pracownik budowlany

Wynagrodzenie

25 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jerutki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującą się w pracach ziemnych. Nasza firma od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki wysokiej jakości wykonywanych prac i profesjonalizmowi. Obecnie, w związku z poszerzeniem zakresu prac naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu doświadczonych brukarzy. Jeśli posiadasz predyspozycje lub miałeś styczność z takimi pracami istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac brukarskich, w tym układanie kostki brukowej, granitowej, płyt chodnikowych, ustawianie krawężników, obrzeży

  • Przygotowanie terenu pod układanie nawierzchni

  • Wykonywanie podbudów i warstw konstrukcyjnych

  • Prace związane z niwelacją terenu oraz odwodnieniem

  • Utrzymanie porządku na placu budowy i dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac

  • Umiejętność pracy w zespole jak również samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Prawo jazdy kat. B - będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku brukarza - będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność czytania projektów brukarskich i planów technicznych - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość różnych technik układania nawierzchni brukowych - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem brukarskim lub chcesz przyuczyć się do nowego zawodu, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 602 746 342.

Dołącz do naszego zespołu!

Roboty ziemne, usługi koparko-ładowarką Jerzy Cudnoch

Lokalizacja

Jerutki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Jerutki
ID: 918942359