2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 28 maja 2024

Brukarz/ogrodnik- BELGIA

Wynagrodzenie

16 000 - 17 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy doświadczonego brukarza- ogrodnika do pracy w Belgii

Zakres obowiązków:

  • Układanie kostki brukowej na podjazdach, tarasach, chodnikach

  • Tworzenie ścieżek ogrodowych

  • Pielęgnacja ogrodów

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia jako brukarz/ogrodnik

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy i auto na wyjazd - będą dodatkowym atutem. (zwracamy amortyzacje i za paliwo)

Oferujemy:

  • stawka 14 euro netto/h

  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy zlecenie z gwarancją odprowadzania wszystkich składek oraz ubezpieczeniem chorobowym

  • darmowe zakwaterowanie w bdb standardzie

  • przed pierwszą wypłatą możliwość zaliczki

  • wynagrodzenie wypłacane na konto do 10 dnia każdego miesiąca

  • Możliwość długotrwałej współpracy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919492306