2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lubań
Dodane 29 kwietnia 2024

Bricomarche Lubań zatrudni kasjer sprzedawca

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bricomarche w Lubaniu zatrudni osobę na stanowisko: kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta

- ekspozycja towaru na stoiskach handlowych

- weryfikacja i aktualizacja cen

- dbanie o wizerunek sklepu

Czas pracy: standardowo maksymalnie 8h dziennie, średnio 40h tygodniowo, praca zmianowa.

Wymagania:

- odpowiedzialność i skrupulatność

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- umowę o pracę

- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności.

- przyjazną atmosferę

- możliwość otrzymania premii uznaniowej,

- szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Jeśli interesujesz się ogrodnictwem, budowaniem lub majsterkowaniem lub po prostu lubisz pracować z ludźmi w dobrej atmosferze, nie wahaj się i zgłoś się do nas. Wszystkiego Cię nauczymy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 528095801