2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Małopolskie
  6. Hostessa, host - Zakopane
Dodane 17 czerwca 2024

Brand Master - Zakopane - 40 - 50 zł brutto/h

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zakopane

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master!

Zadania, które będziesz realizować:

  • budowanie silnej, profesjonalnej reputacji marki na rynku

  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów

  • przekazywanie informacji marketingowych i sprzedaż produktów z portfolio BAT (podgrzewacze, e-papierosy, saszetki nikotynowe) w zaplanowanych przez koordynatora miejscach (eventy / punkty sprzedaży detalicznej)

Szukamy osób, które:

  • są pełnoletnie

  • mogą zapewnić dostępność minimum 15 razy w miesiącu, każdorazowo przez 4-5 godzin (w tym weekendy, a także popołudnia i wieczory)

  • nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń

  • są energiczne oraz łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Dodatkowo docenimy:

  • status studenta

  • doświadczenie w sprzedaży (jeśli go nie masz, bez obaw - wszystkiego Cię nauczymy)

  • umiejętność komunikacji

  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (koszty dalszych dojazdów są pokrywane)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 40-50 zł brutto za godzinę

  • atrakcyjne premie w zależności od osiągnięć sprzedażowych (aż do 8000 zł brutto!)

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • dużą elastyczność w godzinach pracy, tak abyś mógł/mogła dopasować swoje inne obowiązki i zajęcia w ciągu dnia

  • możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych eventach

  • szczegółowe szkolenia w zakresie promowanych produktów

  • przyjemną atmosferę pracy oraz rozwój kariery zawodowej w firmie

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • stałe wsparcie i doradztwo od koordynatora projektu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 706836129