2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dział HR
Dodane 18 czerwca 2024

Hostessa/Host - Kraków - 33 - 50 zł brutto/h

Wynagrodzenie

33 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako Hostessa/Host!

Zadania, które będziesz realizować:

  • budowanie silnej, profesjonalnej reputacji marki na rynku

  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów

  • przekazywanie informacji marketingowych i sprzedaż produktów z portfolio BAT (podgrzewacze, e-papierosy, saszetki nikotynowe) w zaplanowanych przez koordynatora miejscach (eventy / punkty sprzedaży detalicznej)

Szukamy osób, które:

  • są pełnoletnie

  • mogą zapewnić dostępność minimum 15 razy w miesiącu, każdorazowo przez 4-5 godzin (w tym weekendy, a także popołudnia i wieczory)

  • nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń

  • są energiczne oraz łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Dodatkowo docenimy:

  • status studenta

  • doświadczenie w sprzedaży (jeśli go nie masz, bez obaw - wszystkiego Cię nauczymy)

  • umiejętność komunikacji

  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (koszty dalszych dojazdów są pokrywane)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 33-50 zł brutto za godzinę

  • atrakcyjne premie w zależności od osiągnięć sprzedażowych (aż do 8000 zł brutto!)

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • dużą elastyczność w godzinach pracy, tak abyś mógł/mogła dopasować swoje inne obowiązki i zajęcia w ciągu dnia

  • możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych eventach

  • szczegółowe szkolenia w zakresie promowanych produktów

  • przyjemną atmosferę pracy oraz rozwój kariery zawodowej w firmie

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • stałe wsparcie i doradztwo od koordynatora projektu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 919884813