2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Śląskie
  6. Hostessa, host - Katowice
  7. Hostessa, host - Śródmieście
MS SERVICES SP Z OO
Dodane 23 kwietnia 2024

Brand Master / Brand Masterka

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o. - Lider branży tytoniowej w Polsce.

Żyj na pełnych obrotach, pracuj w rytmie, który Ci odpowiada! Dołącz do Nas jako:

Brand Master/ka w MS Services dla Philip Morris!

Jeśli uwielbiasz rozmawiać z ludźmi, jesteś pozytywnie nastawiony/a, potrafisz wczuć się w emocje innych i ich przekonywać - to właśnie Ciebie szukamy! Rozpocznij swoją zawodową przygodę w naszym Teamie i razem zbudujmy coś niesamowitego!

Twoje zadania to:

  • Kreowanie wizerunku marek produktów nikotynowych.

  • Dzielenie się z innymi informacjami marketingowymi na temat prezentowanych produktów.

  • Aktywne angażowanie nowych konsumentów dla marek z portfolio Philip Morris.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność: minimum 80-160 godzin w miesiącu (praca od poniedziałku do soboty)

  • Przebojowość, entuzjazm, otwartość i gotowość na nowe wyzwania.

  • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji i rozmów z różnymi osobami

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży.

  • Status studenta/studentki

Co nas wyróżnia?

  • Elastyczny grafik pracy, który pozwala łączyć pracę z innymi pasjami.

  • Atrakcyjne zarobki: 29 - 39 zł  brutto na godzinę z premiami.

    Zapewniamy:

    • Szkolenia

    • Opieka Koordynatora

    • Możliwość rozwoju

Dołącz już dziś do naszej ekipy i bądź częścią naszego ekscytującego świata!

Pracuj dla lidera branży tytoniowej.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnej rekrutacji prowadzonej przez MS SERVICES SP. Z O. O zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Warto wiedzieć, że:

  • MS SERVICES SP. Z O. O stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;

  • nasza siedziba mieści się przy ul. Bociana 22, 31-231 Kraków;

  • dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;

  • dostęp do Twoich danych będą miały osoby, które zostały przez nas upoważnione do przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją;

  • po zakończeniu rekrutacji CV pozostanie w naszej bazie przez okres do 3 lat dla celów statystycznych i weryfikacji ewentualnych roszczeń oraz pod warunkiem wyrażenia odrębnej zgody zostanie wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacji;

  • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

  • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia, właściwy adres do korespondencji w w/w przypadkach to: ochrona.danychmalpamsservices.pl;

  • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910596766