2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Kielce
Dodane 02 kwietnia 2024

Boy Hotelowy/Technik Sal Konferencyjnych w GRAND HOTEL * * * * Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Turystyczne „Łysogóry” Sp. z o. o. w Kielcach zatrudni:

Boya - Technika Sal Konferencyjnych

w GRAND HOTEL * * * * Kielce

Zakres obowiązków:

W zakresie profesjonalnej obsługi klienta:

  • świadczenie usług wynikających z obowiązków służbowych z poszanowaniem godności, zachowaniem uprzejmości i kultury osobistej oraz prywatności Gości hotelowych,

  • udzielanie informacji oraz pomoc Gościom hotelowym,

  • aktywna współpraca z pracownikami recepcji w zakresie opieki nad Gośćmi hotelowymi,

  • monitoring pomieszczeń hotelowych i najbliższego otoczenia.

W zakresie obsługi konferencji:

  • przygotowywanie sal konferencyjnych,

  • obsługa sprzętu i wyposażenia sal konferencyjnych,

  • reagowanie na bieżące potrzeby klientów w trakcie trwania konferencji,

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z Gośćmi będzie dodatkowym atutem,

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • dyspozycyjność i elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużym miejskim hotelu.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 824131539