2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Południe
Dodane 09 kwietnia 2024

Bosko Praga - Lody Produkcji Własnej (Obsługa Klienta)

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Jesteś osobą, która lubi sprawiać radość innym, uwielbiasz pracę z ludźmi, a do tego potrafisz wykazać się inicjatywą? Z pasją podchodzisz do swoich obowiązków? Jeśli tak - trafiłeś na odpowiednie ogłoszenie! Szukamy osób, które pomogą nam stworzyć zespół legendarnej obsługi Klienta BOSKO!

O stanowisku

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie kompleksową obsługą Klienta. Jej głównym zadaniem będzie dążenie, wspólnie z zespołem, do tego, by odwiedzający nas Goście zawsze wychodzili z BOSKO z uśmiechem na ustach.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • szybko i chętnie przyswaja nową wiedzę

  • charakteryzuje się silną motywacją do osiągania celów, zaangażowaniem i samodzielnością w wykonywaniu obowiązków

  • nie boi się brać na siebie odpowiedzialności za podejmowane decyzje

  • potrafi odpowiednio zareagować w sytuacjach konfliktowych

  • jest sumienna, dokładna i punktualna

  • jest przyjaźnie nastawiona do ludzi

  • dobrze odnajduje się w pracy w grupie

  • lubi się uśmiechać :-)

  • zna i uwielbia smak lodów BOSKO

to koniecznie czytaj dalej!

Zakres obowiązków

Każdy pracownik obsługi klienta rotacyjnie wykonuje wszystkie czynności w lokalu, ze szczególnym uwzględnieniem tych, w których dana osoba czuje się najlepiej. Są to m.in.:

  • bezpośredni kontakt z Klientem

  • nakładanie lodów i obsługa kasy fiskalnej

  • przygotowywanie kaw i deserów

  • podawanie i odbieranie zamówień

  • zmywanie naczyń

  • utrzymanie czystości w lokalu i na stanowisku pracy

  • udział w innych pracach na terenie lokalu.

A to wszystko pod okiem naszej doświadczonej kadry.

Wymagania:

  • posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy

  • dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

  • wysoka kultura osobista i duże umiejętności interpersonalne

  • mile widziana znajomość języka angielskiego/ ukraińskiego

Ogólne warunki:

  • Miejsce pracy: lokal BOSKO w Warszawie (ul. Podskarbińska 21)

  • Praca początkowo na umowę zlecenie

  • Okres pracy: od kwietnia do listopada (lub na stałe)

  • Lody BOSKO na koszt firmy w godzinach pracy

  • Zniżka na lody BOSKO poza godzinami pracy

Dodatkowe informacje:

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij CV (najlepiej w formacie PDF).

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to zadzwoń pod numer: 506 160 172.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Rekrutacja trwać będzie do pełnego skompletowania całego #TeamBOSKO.

Prosimy o zakończenie CV aktualną klauzulą:

"Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest BOSKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. (Opcjonalnie) Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910516891