2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Częstochowa
  7. Kelner, barman, barista - Podjasnogórska
Dodane 11 kwietnia 2024

BOSCO restauracja zatrudnimy kelnera/kelnerke

Wynagrodzenie

21,50 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Podjasnogórska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Restauracja BOSCO w Częstochowie poszukuje pracowników na stanowisko :

Kelner/kelnerka

Zakres obowiązków:

Obsługa Gości zgodnie z obowiązującymi standardami.

Budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi.

Dbałość o wizerunek restauracji.

Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Weekendy pracujące.

Grafik dostosowany do wszystkich pracujących kelnerek.

Wymagania:

Dyspozycyjność 3-4 lub 5 dni w tygodniu.

Możliwość pracy tylko w weekendy.

Umiejętność pracy w zespole.

Zaangażowanie.

Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zatrudnimy tylko osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Znajomość topografii miasta.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Podjasnogórska
ID: 911039007