2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bemowo
Dodane 03 maja 2024

Bosch Service zatrudni mechanika samochodowego

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany Bosch Service w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko mechanik pojazdów osobowych oraz dostawczych.

Wymagania:

  • Znajomość budowy pojazdów i technologii napraw

  • Umiejętność wykonywania przeglądów, napraw bieżących takich jak: układy hamulcowe, zawieszenia, układy kierownicze, sprzęgła, obsługa klimatyzacji.

  • Umiejętność napraw głównych nowoczesnych silników z układem zasilania benzyna i diesel

  • Umiejętność wymiany układów rozrządu łańcuchowych i paskowych

  • Umiejętność naprawy manualnych skrzyń biegów (bez DSG)

  • Doświadczenie w naprawie pojazdów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dokładność, sumienność i uczciwość

  • Chęć dalszego rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie napraw głównych, bieżących i eksploatacyjnych w sposób zapewniający najwyższa jakość

  • Diagnozowanie usterek- znajomość obsługi urządzenia Bosch KTS

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o prace

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Brak pracy zmianowej

  • Praca od poniedziałku do piątku w dogodnych godzinach

  • Praca w stabilnej firmie

  • System szkoleń oparty na programie firmy Bosch

  • Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • kontakt tel. 51*****00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 648283319