2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białystok
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wygoda
Dodane 19 kwietnia 2024

Bosch Service zatrudni mechanika

Lokalizacja

Białystok, Wygoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Nasz Bosch Service to nowoczesny warsztat samochodowy w Białymstoku z ponad 40-letnim doświadczeniem oferujący kompleksowe usługi wszystkich marek samochodowych. Specjalizacją naszych mechaników są m.in. silniki diesla (naprawa pomp wtryskowych i profesjonalna diagnostyka komputerowa), silniki benzynowe oraz mechanika i elektronika samochodowa.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność diagnostyki samochodowej (KTS, Texa, G-scan)

  • Zdolność trafnej diagnozy usterek samochodów osobowych

  • Znajomość elektryki samochodowej będzie dodatkowym atutem

  • Wiedza techniczna z zakresu napraw pojazdów

  • Dokładność, sumienność, uczciwość i bezkonfliktowość

  • Chęć rozwoju

  • Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i korzystania z niej

Oferujemy:

  • Stałą umowę o prace na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Godziny pracy 8-16 i wolne soboty

  • Wynagrodzenie miesięczne + premie

  • Współpracę w stałym doświadczonym zespole

  • Przyjazną atmosferę

  • Uczestnictwo w szkoleniach i rozwój zawodowy

  • Pracę w warsztacie o wysokim standardzie wyposażonym w nowoczesne urządzenia

  • Wdrożenie w zakres obowiązków i tryb pracy

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie przyczyn usterek oraz awarii

  • Demontaż, naprawa i montaż zespołów samochodowych

  • Naprawa wszystkich marek samochodów osobowych na najwyższym poziomie

  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych dla pojazdów samochodowych

  • Szczególna dbałość o powierzone mienie Klienta (samochód)

  • Sumienne i bardzo dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Dbałość o zachowanie czystości w miejscu pracy

  • Odpowiedzialność za powierzone narzędzia i urządzenia

    Więcej pod nr tel 60*****55.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Wygoda
ID: 903117010