2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Cieszyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Bosch Service Martynek Cieszyn Doradca serwisowy

Wynagrodzenie

4 100 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany serwis samochodowy Bosch w Cieszynie poszukuje osoby na stanowisko Doradcy serwisowego.

Czego oczekujemy?

*otwartości na potrzeby Klienta ,umiejętności komunikacji, kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów

*dobrej znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej

*dokładności ,dobrej organizacji pracy, rzetelności oraz zaangażowania

*prawa jazdy kat.B

*umiejętności planowania pracy, współpracy z innymi pracownikami

*silnej motywacji do realizacji założonych celów i zadań

Opis stanowiska:

*przyjmowanie zleceń serwisowych - proponowanie usług warsztatu

*wycena napraw

*zarządzanie pracą mechaników, przydzielenie i kontrola zadań

*organizacja pracy warsztatu, czuwanie nad terminowością prowadzonych zadań

*nadzór nad jakością wykonanych usług

*nadzór nad dokumentacją dotyczącą wykonanych usług - wystawiani paragonów ,faktur oraz współpraca z innymi pracownikami w celu poprawnego przepływu informacji

*dobór części serwisowych do naprawianego samochodu

Oferujemy:

*wolne soboty

*uczciwe i stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas od (początkowo na okresie próbnym ok.4500zł netto na rękę)

*system premiowy

*dostęp do szkoleń - możliwość podnoszenia kwalifikacji

*dodatkowe ubezpieczenie

*miła atmosfera w pracy

CV prosimy przesyłać na adres mailowy lub prosimy o kontakt

telefoniczny z Właścicielem serwisu pod nr tel. 60*******67

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 597940192