2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mińsk Mazowiecki
Dodane 05 maja 2024

Bosch Auto Serwis zatrudni mechanika/ elektromechanika samochodowego

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Bosch Service Mińsk Mazowiecki samochodów osobowych zatrudni: Pracownika serwisu Mechanika/ Elektromechanika samochodowego

Zakres obowiązków mechanika:

  • Diagnoza pojazdów przy pomocy najnowocześniejszych, najbardziej zaawansowanych narzędzi diagnostycznych firmy Bosch, diagnoza układu jezdnego przy pomocy nowoczesnej linii diagnostycznej firmy Beissbarth

  • Naprawy elementów układu jezdnego pojazdów, elementów rozrządu silnika, serwis i wymiana płynów oraz filtrów, układów wydechowych

  • Diagnostyka, naprawa oraz wymiana elementów układów elektronicznych i elektrycznych pojazdów

  • Ustawianie oraz kalibracja czujników oraz radarów będących na wyposażeniu pojazdów

  • Wykonywanie ustawień zbieżności i geometrii pojazdów

  • Obsługa maszyn do wulkanizacji, wymiany opon oraz klimatyzacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika samochodowego,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz kreatywność i zaangażowanie

  • Rzetelność i dbanie o stanowisko pracy

  • Uprawnienia diagnosty będą stanowić dodatkowy atut

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, Bosch Auto Serwis Mińsk Mazowiecki stanowi część kompleksu składającego się ze stacji paliw, myjni, stacji kontroli pojazdów, placówki poczty polskiej oraz punktu nadawania i odbioru przesyłek kurierskich. Nasz zespół jest młody, zgrany ze sobą, zaangażowany w pracę i pomocny sobie nawzajem. Umiejętność pracy w zespole stanowi więc warunek konieczny.

  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy oraz premii uzależnionej od umiejętności, zaangażowania oraz wyników pracy - prowizja od wykonanych napraw

  • Stały rozwój poprzez cykliczne szkolenia organizowane przez dostawców wyposażenia oraz Bosch.

  • Rozszerzenie kompetencji o możliwość naprawy pojazdów elektrycznych

  • Możliwość uzyskania uprawnień diagnosty pojazdów samochodowych

  • CV z numerem telefonu proszę przesyłać przez formularz OLX!

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 808021766