2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Dorota Mowna-Kaczówka
Dodane Dzisiaj o 09:31

AUTONEUM PL_Operator maszyn - obszar DOA (m/k)

Wynagrodzenie

5 000 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych i ciężarowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu.

Aktualnie Autoneum PL do zakładu w Złotoryi poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN DOA (m/k)

Miejsce pracy: Złotoryja

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczysz się u nas!

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 5000 zł brutto i dodatkowo:

  • premię max. 700 zł brutto/miesiąc

  • dofinansowanie do posiłków

  • premiowany program poleceń pracowniczych

  • dofinansowanie do dojazdów

  • premię jubileuszowa za każdy przepracowany rok

  • benefity związane z Funduszem Socjalnym

  • bezpłatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie do karty sportowej

Twoje codziennie zadania:

  • obsługa automatycznej linii produkującej maty

  • kontrola wzrokowa wyprodukowanych części

  • uzupełnianie dokumentacji związanej z produkcją (krótkie dzienne raporty nt. ilości wyprodukowanych sztuk)

  • przestrzeganie wewnętrznych zasad (bhp i instrukcji pracy)

  • dbanie o maszyny i urządzanie (zgłaszanie awarii, utrzymywanie porządku)

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 715447084