2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bielany
Dodane 11 kwietnia 2024

Bonito.pl Specjalista ds. Sprzedaży w Warszawie (Żeromskiego 1)

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Bonito.pl to nowoczesny sklep internetowy, oferujący swoim Klientom najszerszą w Polsce ofertę książek i podręczników, a także zabawki, płyty, puzzle, gry oraz artykuły szkolne, dziecięce i elektronika oraz najwyższe standardy obsługi Klienta. Źródłem naszego sukcesu są zaangażowanie i kompetencje naszych Pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób, które podejmą pracę na stanowisku:

Pracownik Punktu Odbioru Zamówień w Warszawie (ul. Żeromskiego 1).

Opis stanowiska:

  • wydawanie zamówień w punkcie odbioru,

  • sprzedaż książek znajdujących się w bieżącej ofercie,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień,

  • przyjmowanie dostaw asortymentu,

  • dbałość o należyty wygląd punktu odbioru i miejsca pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność zmianowa w dni robocze od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8-20 i minimum jedną sobotę w miesiącu (10-14),

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • rzetelność i dokładność w realizowanych obowiązkach,

  • zdolność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku,

  • pozytywną atmosferę i wysoką kulturę pracy,

  • elastyczność w planowaniu grafiku pracy,

  • preferencyjne zniżki na produkty znajdujące się w ofercie sklepu,

  • kompleksowe szkolenia gwarantujące ciągły rozwój.

CV prosimy przesyłać przez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłączenie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Bonito.pl sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."

Informujemy że proces rekrutacyjny trwa do 31.05.2024r. Wszystkie przekazane dokumenty (zarówno te w formie papierowej, jak i w formie elektronicznej) zawierające dane osobowe są niezwłocznie usuwane z wszelkich nośników na jakich zostały zapisane, nie później niż w terminie 30 dni od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę www.bonito.pl/rodo.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 910591478