2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Bełchatów
Dodane 09 kwietnia 2024

Boba Barista Juicy Boba Galeria Olimpia

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Marka Juicy Boba poszukuje osoby do pracy w młodym zgranym zespole na punkcie w galerii Olimpia Bełchatów

Praca polega na przygotowywaniu różnego rodzaju napojów oraz bubble tea.

Zakres obowiązków:

*Obsługa kasy fiskalnej

*Przygotowywanie świeżych koktajli i soków

*Przygotowywanie i parzenie kawy

*Wymagane:

*Ukończone 18 lat,

*Status studenta bądź ucznia

*Dyspozycyjność

*Wysoka kultura osobista

*Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej.

*Książeczka Sanepidowska

Oferujemy dobre wynagrodzenie, miłą i przyjemną atmosferę pracy oraz elastyczny grafik. Chętnie nawiążemy dłuższą współpracę.

Dodatkowe premie motywacyjne uzależnione od obrotu.

CV w pliku PDF wraz ze zdjęciem proszę przesyłać TYLKO I WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ OLX .

Resztę informacji przekażemy po otrzymaniu CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Praca od zaraz.

Prosimy o dopisek w CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 910551275