2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Świętokrzyskie
  6. Pozostałe - Kielce
Dodane 20 maja 2024

Bó Burger & Fries - dostawca burgerów, kierowca

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Burgerownia Bó Burger & Fries działająca na gastronomiczny rynku kieleckim od 2016 roku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko dostawca burgerów.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującym lokalu

  • elastyczny grafik

  • dodatkowy bonus - zniżki na posiłki

Wymagamy:

  • dyspozycyjności w godzinach pracy lokalu 11-22 (piątek, sobota 11-24)

  • chęci do pracy i zaangażowania

  • posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • prawa jazdy

  • doświadczenie mile widziane choć niekonieczne

  • posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • dostarczenie zamówień pod wskazany adres na terenie Kielc

Jeśli chcesz z nami współtworzyć wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Kielc, prześlij nam swoje CV zawierające klauzulę (lub zadzwoń):

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 760397583