2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Lakiernik, blacharz - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Blacharz w Polbis Auto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polbis Auto - Autoryzowany Salon i Serwis marek: SKODA, Audi, Volkswagen Osobowe i Dostawcze.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy wspólnie z naszym obecnym zespołem zapewnią profesjonalną obsługę Klientów oraz opiekę nad ich samochodami na każdym etapie użytkowania.

Obecnie poszukujemy: Blacharz

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne naprawy blacharskie,

  • znajomość technologii naprawy,

  • praca z programem Audatex

  • praca na urządzeniach do pomiaru geometrii,

  • praca na nadwoziach aluminium/stal.

Nasze wymagania:

  • znajomość technologii napraw blacharskich i lakierowania

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość programu Audatex

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

 To oferujemy:

  • wyzwania i rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive,

  • stabilność zatrudnienia (na pełny etat i na umowę o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wsparcie Twojego rozwoju zawodowego: możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania kompetencji (szkolenia) oraz szerokie możliwości awansu wewnętrznego,

  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta Multisport,

  • dofinansowanie do urlopu,

  • świąteczne premie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 903838893