2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gościszewo
Lemm
Dodane 28 maja 2024

Blacharz samochodowy lub Lakiernik Samochodowy/Przemysłowy

Wynagrodzenie

10 200 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gościszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Niemcy - 41515 Grevenbroich

Zadania:

(Blacharz samochodowy)

Naprawa powypadkowa karoserii

Naprawa i konserwacja nadwozi, podwozi i układów jezdnych

Prostowanie karoserii samochodowych

Spawanie elementow nadwozia

Montaz i demontaz elementow nadwozia

Usuwanie wgniecen i wgniecen

(Lakiernik Samochodowy/Przemysłowy)

Przygotowanie samochodów osobowych różnych marek pod lakierowanie

Badanie i ocena powierzchni samochodów osobowych

Samodzielne lakierowanie elementów i całych samochodów osobowych

Samodzielne mieszanie farb i lakierów

Kontrola wykonywanych procesów i kontrola jakości

Lakierowanie elementów metalowych

Kontrola procesu lakierowania

Lakierowanie natryskowe dużych konstrukcji i kontenerów

Wymagania:

Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Doświadczenie w pracy jako Blacharz samochodowy/ Lakiernik Samochodowy/Przemysłowy co najmniej 1 rok

Jeśli to możliwe, ukończone szkolenie zawodowe jako lakiernik samochodowy/przemysłowy - blacharz samochodowy

Prawo jazdy kat. B i samochód

Zaangażowanie i motywacja do pracy

Niezawodnosc

Umiejętność pracy w zespole

Samodzielność i odpowiedzialny stosunek do pracy

Oferujemy:

Polska Umowa o Prace

Dwutygodniowe przelewy na konto

Stawka godzinowa od brutto € 15,00 do € 17,00 - w zależności od kwalifikacji

Netto od € 2.200,00 do € 2.700,00

Start od zaraz

40-45 godz./tydz.

Możliwe są nadgodziny

Mmożliwość regularnych zjazdów do Polski - 5/1

Dobre zakwaterowanie (Koszty € 100,00 - miesięcznie)

Polscy koledzy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV ze zdjeciem, Dyplom szkola, swiadectwo pracy.

Lokalizacja

Gościszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Gościszewo
ID: 918255338