2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Podlaskie
  6. Lakiernik, blacharz - Jeżewo Stare
Dodane 26 kwietnia 2024

Blacharz-Lakiernik

Lokalizacja

Jeżewo Stare

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych  VOLVO TRUCKS & RENAULT TRUCKS

Oddział - Jeżewo Stare

Centrum Napraw Powypadkowych

poszukuje kandydatów

na stanowiska: Blacharz – Lakiernik

Opis stanowiska:

•             realizacja zadań związanych z procesem napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych

•             realizacja zadań związanych z procesem napraw powypadkowych naczep i przyczep

•             naprawa i usuwanie usterek blacharskich i lakierniczych

Oczekujemy:

•             wykształcenie techniczne (kierunkowe zawodowe, średnie lub wyższe)

•             dobra znajomość zagadnień z zakresu naprawa blacharsko - lakierniczych

•             wysoka motywacja do pracy

•             odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole

•             dobra organizacja pracy

Oferujemy:

•             pełną wyzwań pracę w prestiżowej, rozwijającej się firmie

•             pracę w NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM centrum napraw powypadkowych w regionie

•             stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•             możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w cyklu szkoleniowym

•             motywacyjny system wynagrodzeń

•             prywatną opiekę medyczną

•             rozbudowany pakiet socjalny

•             dostęp do nowoczesnej technologii i profesjonalnych narzędzi serwisowych

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów

/CV ze zdjęciem i List Motywacyjny/

Lokalizacja

Jeżewo Stare,

Podlaskie

Podlaskie, Jeżewo Stare
ID: 811945236