2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Tarnów
Angelika
Dodane 23 maja 2024

Blacharz izolacji / Monter

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteś doświadczonym Blacharzem izolacji przemysłowych? Chcesz pracować z profesjonalistami w prężnie prosperującej firmie, umożliwiającej pracę przy wielu interesujących projektach na terenie całego kraju?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji 30-32 zł/h brutto,

  • Premię 800-1500 zł,

  • Dodatek za delegację 45 zł/ dzień,

  • Ciekawe projekty i realizacje na terenie całego kraju,

  • Codzienny dojazd na miejsce pracy,

  • Stabilność zatrudnienia oraz szacunek,

  • Zapewnione zakwaterowanie,

  • Dostęp do programu Multisport,

  • Odzież roboczą o środki ochrony indywidualnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego doskonalenia i nabywania nowych kompetencji.

Zadania czekające na Ciebie to:

  • Prace termoizolacyjne na obiektach przemysłowych,

  • Montaż izolacji ciepłochronnej i zimnochronnej,

  • Montaż wełny i płaszcza z blach,

  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie,

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Potrafisz czytać rysunek techniczny,

  • Jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w pracę,

  • Lubisz pracę zespołową,

  • Posiadasz wykształcenie minimum zawodowe.

Chcesz wiedzieć jak wygląda proces rekrutacji?

  • Sprawdzimy, dopasowanie Twojej aplikacji do oczekiwań pracodawcy,

  • Jeśli znajdziemy wiele wspólnych elementów, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu zorganizowania spotkania online z rekruterem IntRec,

  • Po pozytywnym przebiegu rozmowy przekażemy rekomendację pracodawcy, który podejmie decyzję, czy jest zainteresowany poznaniem Cię bliżej,

  • Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielem firmy, do której zaaplikowałeś, w przypadku odrzucenia Twojej kandydatury, wrócimy do ciebie z feedbackiem,

  • Mamy nadzieję, że ten proces zakończy się naszym wspólnym sukcesem, a Ty znajdziesz idealne miejsce pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 907657340