2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Dolnośląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Wrocław
  7. Lakiernik, blacharz - Krzyki
Dodane 05 kwietnia 2024

Blacharz, 1-zmiana 8.00-16.00

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

 Blacharz

Miejsce: Nowa Wieś Wrocławska

Oferujemy:

  • Praca w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- 1 zmiana (8.00-16.00)

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Opiekę medyczną

  • Świadczenia ZFŚS

Obowiązki:

  • naprawy blacharskie zabudów chłodniczych,

  • naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych,

  • naprawa wgnieceń, uszkodzeń,

  • wymiana uszkodzonych części,

  • dbałość o utrzymanie, wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania:

  • znajomość technologii napraw blacharskich,

  • doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów,

  • mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i autobusów,

  • mile widziane doświadczenie w naprawach zabudów chłodniczych,

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 772867480