2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Biuro Gdańsk Śródmieście | Praca stacjonarna

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą marketingową, działającą w Polsce od 2004 roku a na terenie Trójmiasta nasz biura działa już od 5 lat!

Wraz z rozwojem biura w Gdańsku szukamy osoby, która zaangażuje się w pracę i wniesie pozytywną energię i nowe pomysły do naszego zespołu. Prowadzimy szkolenia z zakresu strategii marketingu.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, wierzymy w młode pokolenie i to, że chęci do nauki są dużo ważniejsze niż zapełnione rubryki w CV.

Jedyne czego oczekujemy, to chęć rozwoju i wytrwałość w dążeniu do celu. To co nas wyróżnia, to innowacyjność i elastyczność w działaniu.

Oczekiwania:

  • tworzenie strategii marketingowych

  • doświadczenie w pracy z klientem (mile widziane)

  • dostępność od zaraz - warunek konieczny - praca pon - pt

  • spotkania z klientem biznesowym

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie

  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • wyjazdy szkoleniowe, dzięki którym będziesz miał możliwość doskonalenia swoich umiejętności

  • możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i szkolenia potrzebne do dalszego rozwoju ścieżki kariery :)

  • sprzęt służbowy

  • spotkania integracyjne

Zadania:

  • koordynowanie spotkań z klientami oraz zarządzanie harmonogramem zespołu, w celu ułatwienia efektywnej komunikacji

  • prezentowanie aktualnych ofert

  • codzienne wsparcie działań marketingowych w Dziale Obsługi Klienta

Jeśli jesteś gotowy rozpocząć współpracę od zaraz wyślij CV. Skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 906401377