2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Biuro w centrum Katowic PON-PT 8-16

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca w prężnie rozwijającej się firmie marketingowej w Katowicach! Poszukujemy osób do nowego zespołu oraz biura w Katowicach!

Prowadzimy swoją działalność na rynku od wielu lat, współpracując z największymi klientami biznesowymi na terenie całego kraju.

Nie ma znaczenia doświadczenie zawodowe lub jego brak, ponieważ wszystkiego nauczymy Cię od podstaw. Przykładamy wielką wagę do wsparcia i rozwoju pracowników, oferując im najbardziej komfortowe warunki pracy oraz zapewniając szansę na rozwój.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa klienta biznesowego

  • prowadzenie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów

  • kompletowanie niezbędnej dokumentacji

  • bieżące raportowanie dnia

Czego oczekujemy?

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (8-16)

  • chęci zdobywania nowego doświadczenia

  • dużej swobody w komunikacji

  • dokładności i zaangażowania

  • umiejętności pracy w zespole

Dzięki pracy z nami zyskasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w stabilnej firmie

  • pakiet benefitów (Multisport oraz Luxmed)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szereg szkoleń

Szczęśliwy zespół to efektywny zespół!

Dbamy o atmosferę i przyjazne relacje w biurze. Organizujemy wspólne wyjścia, a także wyjazdy integracyjne.

Wyślij CV! Może to właśnie Ty najlepiej będziesz się nadawać do naszego zespołu.

Prosimy o załączenie klauzuli RODO.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909611123