2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Chartowo
Dodane 20 maja 2024

Bitumiarz asfalciarz - Pracownik drogowy

Wynagrodzenie

12 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

FIBER SOLUTIONS sp. z o.o. - Głównym obszarem naszej działalności jest budowa sieci światłowodowych w Polsce oraz w Niemczech. Jako Generalny Wykonawca obecnie poszukujemy operatorów minikoparki do projektów realizowanych w Niemczech.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • układanie nawierzchni asfaltowych,

  • obsługa walca,

  • obsługa zagęszczarki,

  • obsługa elektronarzędzi,

OD KANDYDATÓW WYMAGAMY:

  • doświadczenie w pracy jako operator minikoparki

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B+E, C (większa stawka)

  • miłe widziana znajomość języka Niemieckiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji

OFERUJEMY:

  • pracę w rozwijającej się firmie na terenie Polski oraz Niemiec,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • zakwaterowanie

  • dojazdy firmowymi autami

  • nowy sprzęt budowlany

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • kontakt z nowoczesnymi Technologiami,

  • miłą atmosferę w młodym zespole,

  • premie za realizację planów realizacji

Prosimy o przesłanie CV przez OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fiber Solutions Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 860160012