2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Dolnośląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Jelenia Góra
  7. Pracownik restauracji fast-food - Centrum
Dodane 09 maja 2024

Bistro Doner Kebab

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Restauracja Bistro Doner Kebab poszukuje osoby do pracy na kuchni!

Jesteśmy dynamiczną restauracją specjalizującą się w serwowaniu pysznego i autentycznego kebaba. Jeśli jesteś pasjonatem kulinariów i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na kuchni (preferowane, ale niekonieczne)

- Umiejętność pracy w zespole

- Zaangażowanie i chęć do nauki

- Dyspozycyjność w weekendy

Obowiązki:

- Przygotowywanie składników do kebaba

- Obsługa urządzeń kuchennych

- Przygotowywanie potraw zgodnie z naszymi standardami

- Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej

- Elastyczny grafik pracy w weekendy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: [adres e-mail] lub dostarczenie go osobiście do naszej restauracji. W CV prosimy o uwzględnienie informacji dotyczących doświadczenia zawodowego oraz dostępności w weekendy.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego tworzenia wyjątkowych smaków w Bistro Doner Kebab!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 912624168