2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Psie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

BISTRO BAR - praca na zmywaku, ul. Drukarska

Wynagrodzenie

4 240 - 4 245 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma KANZEON Wrocławski Catering zatrudni osoby do pracy w BISTRO BAR „Para z Gara” przy ul. Drukarskiej 32

Charakterystyka pracy: zmywanie naczyń

Godziny Pracy: 10:00 do 20:00 (praca zmianowa) od poniedziałku do piątku + weekendy

Wynagrodzenie: 3221,98 netto

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

UWAGA! Obowiązuje trzymiesięczny okres próbny na umowę zlecenie. Po zakończeniu umowy zalecenie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zakres obowiązków m.in.:

• mycie oraz wyparzanie naczyń kuchennych,

• praca przy użyciu atestowanych środków chemicznych,

• obsługa zmywarki kapturowej,

• dbanie o porządek w miejscu pracy. UWAGA: Praca w wilgotnym środowisku i przy użyciu chemii przemysłowej (atestowanej)

Wymagania :

• Aktualna pracownicza książeczka zdrowia (do celów sanitarno-epidemiologicznych) lub gotowość do jej pozyskania

• Wysoka kultura i higiena osobista

• Sumienność

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Umiejętność pracy w zespole

• Zaradność i samodyscyplina

Oferujemy:

• Stabilną pracę w wymiarze: 7 dni w tygodniu

• Terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia

• Posiłek pracowniczy (obiad) każdego dnia

• Niezbędne narzędzia pracy, odzież pracowniczą

• Stabilność zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy do wysyłania CV przez portal OLX. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefoniczny: P. Kamila 53*******33 (od pn.-pt w godz. 9:00-15:30) Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 877201705