2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bieruń
  7. Obsługa produkcji - Bieruń Nowy
Kontakt 725-253-908
Dodane 25 maja 2024

|BIERUŃ-Zarabiaj do 7000 zł brutto od zaraz+UoP/DZWOŃ!

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bieruń, Bieruń Nowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Bieruń - Produkcja - mamy jeszcze kilka wolnych miejsc pracy - z nami możesz zarabiać od 6000 zł brutto

Dlaczego nie wymagamy doświadczenia od naszych kandydatów? - Chcemy Cię wszystkiego nauczyć.

Chcesz się rozwijać i zarabiać? Nic prostszego - Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zadzwoń:7-2-5-2-5-3-9-0-8

Stanowisko: Operator Maszyn

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych

  • Prace produkcyjne – przygotowanie komponentów

W ofercie dla Ciebie mamy:

  • zarabiaj nawet do 7000 zł brutto miesięcznie !

  • umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją nr 24292 z możliwością przejścia pod zakład

  • premia Produkcyjna-400 zł brutto

  • dofinansowanie do posiłków

  • dodatki kodeksowe

  • Praca w systemie 3 zmianowym: I zmiana:5:45-13:45,II zmiana 13:45-21:45,III zmiana 21:45-5:45 nie stoisz w korkach :)

  • Karta Multisport,

  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,

  • opiekę dedykowanego koordynatora

Oczekujemy zaledwie:

  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz

  • Dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej

Co dalej? APLIKUJ - reszta po naszej stronie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Bieruń, Bieruń Nowy
ID: 916154487