2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podlaskie
  6. Zarządzanie produkcją - Białystok
  7. Zarządzanie produkcją - Starosielce
Dodane 19 kwietnia 2024

Białystok praca Planista produkcyjny

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Center-Mebel z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży poszukuje do swojego oddziału w Białymstoku osoby na stanowisko:

Planista produkcyjny

Jeśli jesteś osobą o silnych umiejętnościach organizacyjnych i analizie danych, świetnie odnajdujesz się w dynamicznym środowisku produkcyjnym, mamy dla Ciebie idealne stanowisko!

Obowiązki:

  • Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień klientów na zlecenia produkcyjne oraz plany produkcyjne miesięczne.

  • Analiza dostępności materiałów i zasobów dla potrzeb planowania.

  • Kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych.

  • Nadzór nad dostawami materiałów powierzonych przez klienta.

  • Współpraca z działami zakupów oraz produkcji oraz aktywny udział w spotkaniach produkcyjnych.

  • Komunikacja zmian w planach produkcyjnych.

  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących planowania i kontrolowania materiałów do produkcji.

  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji lub zarządzania łańcuchem dostaw.

  • Znajomość narzędzi do planowania produkcji i zarządzania zasobami (np. ERP).

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji.

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

  • Pakiet medyczny PZU

Jeśli jesteś gotowy/chętny do podjęcia wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie! Odezwij się do nas już dziś, aby dołączyć do naszego zespołu jako Planista Produkcyjny!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV). W tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko. Nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę (RODO):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 912963990