2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Częstochowa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dział HR
Dodane 25 kwietnia 2024

Bez sprzedaży - telefoniczne umawianie spotkań biznesowych Częstochowa

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy konsultanta telefonicznego, który będzie odpowiadał za umawianie spotkań dla firm. Twój główny sprzęt to komputer, słuchawki i Twoja charyzma! Będziesz kontaktować się z różnymi firmami, opowiadać o rozwiązaniach naszych partnerów i ustalać terminy spotkań dla handlowców.

Obowiązki:

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego z klientami biznesowymi

  • Prezentacja usług oraz korzyści dla klienta

  • Umawianie spotkań dla handlowców

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne i zdolność przekonywania

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji celów

  • Wytrwałość i determinacja

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Premie dodatkowe za każde umówione spotkanie, więc im więcej, tym lepiej dla Ciebie!

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • kartę sportową

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, z pasją do pracy z ludźmi i gotową podjąć wyzwanie, dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 904711243