2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Mokotów
Dodane 22 maja 2024

BEZ SŁOWA szuka Runnera!

Wynagrodzenie

22 - 23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Bez Słowa (Warszawa ul. Fosa 3) montuje ekipę na nadchodzący sezon!

Aktualnie poszukujemy RUNNERÓW!

Obowiązki:

  • Szybkie i sprawne dostarczanie potraw z kuchni do stolików w restauracji oraz w ogrodzie;

  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie restauracji i w ogrodzie;

  • Pomoc kelnerom w obsłudze gości, w tym przygotowywanie stolików i uzupełnianie zapasów;

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, z dbałością o szczegóły i zadowolenie gości;

  • Ścisła współpraca z kelnerami - pomoc przy ustawianiu eventów grupowych;

  • Pomoc przy otwieraniu oraz zamykaniu zmiany w restauracji

Oferujemy:

  • Pracę w pięknej restauracji z dużym ogrodem,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • Rabaty pracownicze

    Dołącz do naszej drużyny i twórz z nami to cudowne miejsce z najpiękniejszym ogrodzie w całym mieście!

    Zapraszamy do współpracy!

    CV prześlij na adres: damian(małpa)bezslowa.com

    Więcej o nas? Zajrzyj na nasz fb i ig!:)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918470593