2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Jeżyce
Dodane 29 kwietnia 2024

Betoniarz - Zbrojarz– praca Niemcy-zakład prefabrykacji. 14 euro netto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Pekabex, działająca od prawie 50 lat na rynku, będąca liderem budownictwa modułowego w Polsce, poszukuje do pracy pracowników:

Betoniarz - Zbrojarz– praca Niemcy - zakład prefabrykacji.

Lokalizacja: Niemcy – (Marktzeuln – okolice Hallstadt)

Stawka: 12 EUR netto/H – pomocnik

13 EUR netto/H – fachowiec

14 EUR netto/H – samodzielny fachowiec

Zakres obowiązków:

ü  Przygotowywanie, montaż i demontaż szalunków,

ü  Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych,

ü  Zalewanie form betonem,

ü  Montowanie zbrojeń w formach.

Ogólne wymagania:

ü  Doświadczenie w pracach betoniarskich,

ü  Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

ü  Umiejętność czytania rysunku technicznego,

ü  Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe, suwnicy.

Co możemy dać:

ü  Polską umowę o pracę na cały etat z oddelegowaniem,

ü  Zakwaterowanie - nic nie płacisz za wynajem, dostęp do kuchni, pokoje 2-3 osobowe, jest polska telewizja,

ü  Narzędzia i odzież,

ü  Zwrot za urlop  Sok-Bau 14% (nawet około 3500 € rocznie),

ü  Pełną opiekę medyczna w Niemczech,

ü  Dodatki na święta,

ü  Raz w miesiącu zjazd do Polski na koszt firmy.

Siedziba firmy – Poznań. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie (bez pośredników).

Chcesz z nami pracować? Napisz na WhatsApp, SMS lub zadzwoń (tylko do 16, potem nikt nie odbiera). Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane i z doświadczeniem.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu

502 267 530 lub 533 026 236

WhatsApp 502 267 530 / sms ”Niemcy prefabrykacja”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 915185833