2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Podolany
Pekabex
Dodane 02 maja 2024

Betoniarz-Zbrojarz | Niemcy

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Betoniarz-Zbrojarz

Miejsce pracy: Marktzeuln, Stockstadt, Paderborn - Niemcy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;

  • Prace związane z produkcja elementów prefabrykowanych;

  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;

  • Montowanie zbrojeń w formach;

  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich;

  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy z oddelegowaniem;

  • Bezpłatne zakwaterowanie;

  • Zorganizowany oraz opłacony dojazd na teren Niemiec;

  • Możliwość zwrotu podatku płaconego w Niemczech;

  • Możliwość korzystania z Kindergeld;

  • Pełna opieka lekarska w Niemczech;

  • Wszystkie narzędzia do pracy oraz środki ochrony;

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 914432315