2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Słubice
Dodane 15 maja 2024

Niemcy/Berlin Monter rusztowań/Pomocnik z doswiadczeniemслесарь берлін

Wynagrodzenie

60 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Witam wszystkich zainteresowanych pracą na stanowisku montera rusztowań w Berlinie

Praca na stały okres tylko i wyłącznie osoby z doświadczeniem

Pomocnicy również z doświadczeniem

Osobą bez doświadczenia dziękujemy

Oferujemy :

Zakwaterowanie na terenie Berlina (po stronie firmy)

Dojazd do pracy z miejsca zamieszkania po stronie firmy

Mile widziane prawojazdy kat C plus HDS lub B

Tygodniowe rozliczenia

Zakres obowiązków

Montaż demontaż rusztowaia system ramowy

Umiejętność pracy w zespole

Wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz kwalifikacji

Więcej informacji udzielę telefonicznie

Proszę o telefony tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 16 tej

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 740965958