2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Ustronie Morskie
Dodane 23 maja 2024

Beach Bar MAX w Ustroniu Morskim zatrudni barmana

Lokalizacja

Ustronie Morskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Beach Bar MAX w Ustroniu Morskim poszukuje osób na stanowisko: barman

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych zgodnie z zamówieniem

  • Znajomość menu i umiejętność doradzania klientom w wyborze odpowiedniego napoju

  • Przygotowywanie koktajli i drinków zgodnie z recepturami

  • Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy, włącznie z utrzymaniem czystości sprzętu barmańskiego, szkła i naczyń

  • Zarządzanie zapasami alkoholi i innych produktów barowych, zamawianie brakujących produktów

  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta, zapewnienie gościnności i profesjonalizmu

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu i zapobieganie nieletnim i pijanym klientom

  • Praca w zespole z innymi barmanami i kelnerami, komunikacja i koordynacja zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi

  • Zapewnienie, że lokal i strefa barowa są zawsze czyste i bezpieczne dla klientów i personelu

  • Zachowanie elastycznego grafiku pracy zgodnie z potrzebami restauracji, włączając w to prace wieczorne, weekendy i święta

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie barmańskie

  • Znajomość różnych rodzajów alkoholi, ich właściwości i sposobów mieszania drinków

  • Umiejętność obsługi sprzętu barmańskiego, takiego jak shakery, mieszadła i sitka

  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa pracy w barze

  • Umiejętność doskonałej obsługi klienta i tworzenia pozytywnych relacji

  • Szybkość i sprawność w przygotowywaniu napojów

  • Kreatywność w tworzeniu nowych receptur i drinków

  • Umiejętność pracowania w intensywnym tempie i pod presją

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość języków obcych może być dodatkowym atutem

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Lokalizacja

Ustronie Morskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Ustronie Morskie
ID: 920369918