2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pszczyna
Dodane 27 maja 2024

BCH Kancelaria Adwokacka zatrudni aplikanta/prawnika - Pszczyna

Lokalizacja

Pszczyna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Bobrowski - BCH Kancelaria poszukuje aplikanta adwokackiego oraz prawnika (studenta 4/5 roku) do stałej współpracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego przy zróżnicowanych projektach prawnych

  • zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego

  • stabilne i atrakcyjne warunki finansowe - uwzględniające doświadczenie, wiedzę Kandydata oraz uzyskiwane wyniki

  • grafik uwzględniający możliwość częściowej pracy zdalnej - pod warunkiem zdolności do samodzielnego wykonywania powierzonych obowiązków

  • możliwy zarówno pełny etat, jak również niepełny - w zależności od indywidualnych ustaleń

Czego oczekujemy:

  • co najmniej 1-rocznego doświadczenia w Kancelarii adwokackiej/radcowskiej

  • adekwatnej znajomości przepisów w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, z uwzględnieniem przepisów procedury cywilnej

  • biegłej obsługi programów Legalis, Lex oraz MS Office

  • dobrej organizacji pracy, terminowości, skrupulatności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

  • chęci rozwoju swoich umiejętności i podejmowania nowych wyzwań

  • umiejętności samodzielnego działania

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych, analiz prawnych, umów, wniosków, dokumentów korporacyjnych

  • zastępstwo procesowe - w przypadku aplikantów adwokackich

  • bieżący kontakt z sądami, urzędami oraz Klientami

  • czynności organizacyjne i biurowe oraz redagowanie tekstów na media społecznościowe Kancelarii - w przypadku prawników - studentów

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Paweł Bobrowski w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na czynności podjęte przed jej cofnięciem’’.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych, przetwarzanych w związku z rekrutacją na oferowane stanowisko jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Bobrowski z siedzibą w Koniecpolu przy pl. Zachodniej 21, (42-230) Koniecpol (dalej: „BCH”)

  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rozpatrzenia złożonej aplikacji, przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych

  • Przetwarzanie Państwa danych odbywać się będzie na podstawie zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 litera a RODO

  • Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty wspierające BCH w prowadzonej działalności gospodarczej, w szczególności podmioty świadczące na jego rzecz usługi z zakresu doradztwa finansowego oraz usługi informatyczne

  • Państwa dane osobowe przechowywane będą na czas niezbędny do prowadzenia postępowania rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż 24 miesiące od dnia wyrażenia zgody na ich przetwarzanie lub nie dłużej niż do momentu cofnięcia zgody

  • W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu: prawo dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo również prawo do wycofania, w dowolnym momencie, wyrażonej zgody, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem

  • Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacji

  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane w systemach informatycznych, jednak Administrator nie będzie podejmował decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 649700305